سمینار پایش وضعیت در صنایع ریلی
سمینار آموزشی پایش وضعیت در صنایع ریلی برگزار شد
آگوست 6, 2019
دانلود استاندارد پایش وضعیت Vibration ISO pdf download
دانلود استاندارد پایش وضعیت
نوامبر 6, 2019

پایش وضعیت در صنایع آب و برق، نفت و گاز، فولاد و سیمان

سمینار آموزشی پایش وضعیت در صنایع آب و برق، نفت و گاز، فولاد و سیمان در پردیس فنی و مهندسی دانشگاه شهید بهشتی در شهر تهران برگزار شد. این سمینار با سخنرانی و خوش آمدگویی آقای دکتر عباس رهی از اساتید هیئت علمی دانشگاه شهید عباسپور شروع شد. در ادامه آقای مهندس علی جهان شاهلو   به ارائه تخصصی پرداختند. آقای مهندس جهانشاهلو در خصوص تکنیک های پایش وضعیت و کاربردهای تکنیک آنالیز ارتعاشات و مثالهایی عملی از کاربردهای آنالیز ارتعاشات در عیب یابی تجهیزات دوار مانند انواع پمپ ها ، فن ها ، گیربکس ها و … پرداختند. سپس Mr Anton Azovtsev . آنتون آزووتف نماینده شرکت  VAST Vibrotek با معرفی کمپانی Vast بصورت عملی انالایزر ارتعاشات و ارتعاش سنج DC23  را تشریح نمودند. هم چنین قابلیت ها و امکانات منحصر به فرد آن جهت عیب یابی تجهیزات الکتریکی و مکانیکی را تشریح نمودند.

این سمینار با استقبال و رضایت بسیار بالای شرکت کنندگان روبرو شد. صنایع نیروگاهی و پالایشگاهی به عنوان یکی از صنایع زیر بنایی نقش ویژه ای در شاخص های توسعه یافتگی و اقتصاد کشورها دارد. با اجرای پایش وضعیت (Condition Monitoring) در صنایع بزرگ علاوه بر کاهش ریسک خرابی ماشین آلات و توقف تولید، می توان هزینه های تعمیرات جاری و تعمییرات اساسی را به طور قابل توجهی (۳۰ تا ۴۰ درصد) کاهش داد.

کمپانی VIBROTEK، اولین و بزرگترین شرکت صاحب تکنولوژی، سازنده تجهیزات و ارائه دهنده خدمات پایش وضعیت به صنایع آب و برق در کشورهای روسیه، اوکراین، قزاقستان، فیلیپین، هندوستان و … می باشد. در این سمینار تجربیات عملی ۲۵ ساله در اجرای CM در صنایع نیروگاهی و پالایشگاهی با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته می شود.

موضوعات کارگاه:

– مزایای اجرای VCM در صنایع – تکنیک های عیب یابی تجهیزات دوار الکتروموتور، پمپ، فن، گیربکس و . . . )

روشهای جدید تشخیص عیوب بیرینگها و تخمین عمر باقیمانده

– معرفی جدیدترین دستگاه های آنالیز ارتعاشات و امکانات عیب یابی

– چندین Case study از اجرای CM در صنایع نیروگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *