شرکت مهندسی  ویستا پایش راد

پیشرو در پایش ، هوشمند در ساخت

به وبسایت ما خوش آمدید

شرکت مهندسی ویستا پایش راد با مدد الهی و با پشتوانه ۱۴ سال کار و تلاش مستمر در صنعت و با هدف ارائه خدمات فنی مشاوره ای و اجرایی در زمینه پایش وضعیت در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد.

کادر فنی شرکت ویستا پایش از فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی برق از دانشگاه های معتبر کشور می باشند.

فعالیت های شرکت ویستا پایش در قالب ۴ دپارتمان اصلی می باشد.

۱- دپارتمان پایش وضعیت در قالب این دپارتمان فروش دستگاه انالیز ارتعاشات و آنالایزرهای ارتعاشات و آنالیز جریان، فروش دستگاه الاینمنت لیزری از برترین کمپانی ها با شرایط ویژه قابل ارائه می باشد

۲- دپارتمان ساخت قطعات صنعتی

۳- دپارتمان آموزش و مشاوره

۴- دپارتمان تعمیرات و نگهداری

شرکت ویستا پایش راد، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت VAST روسیه در ایران می باشد. شرکت VAST اولین و بزرگترین شرکت سازنده دستگاه های آنالیز ارتعاشات و ارائه دهنده خدمات پایش وضعیت در کشور روسیه و کشورهای همسایه مانند اوکراین، قزاقستان، هند و … می باشد . همچنین بزرگترین شرکت فعال در صنایع ریلی، راه آهن و مترو می باشد.

موجب افتخار ماست با رویکردی نو در زمینه نگهداری و تعمیرات، تجارب و دانش خود را با شما به اشتراک بگذاریم و در حفظ پایداری و افزایش قابلیت اطمینان و دسترس پذیری تجهیزات و خط تولید شما قدم مفیدی برداریم.

امروزه استفاده از روشهاي جديد نگهداري و تعميرات واحدهاي صنعتي و كارخانجات گسترش قابل ملاحظه اي يافته است و با كمك اين روشها و تكنولوژيها، راندمان برنامه هاي نت افزايش يافته و علاوه بر كاهش ريسك خرابي ماشين آلات و توقف توليد، هزينه هاي مرتبط با تعميرات كاهش مي يابد.

شركت مهندسي ويستاپايش راد با دانش فني بالا و تجربه بيش از ۱۲ سال كار در صنايع نيروگاهي و در زمينه آموزش، پياده سازي و اجراي تكنيكهاي پايش وضعيت (‍Condition Monitoring) در نگهداري و تعميرات ماشين آلات دوار و ثابت، بصورت تخصصي در زمينه اندازه گيري و آناليز ارتعاشات، بالانس ديناميكي توربينهاي نيروگاهي و صنعتي، الايمنت تجهيزات دوار، ترموگرافي تجهيزات مكانيكال و الكتريكال درصنايع نفت و گاز و آب و برق فعال مي باشد.

اين شركت با در اختيار داشتن دستگاههاي آنالايزر ارتعاشات، دوربين ترموگرافي پيشرفته و متخصصين با تجربه در زمينه نگهداري و تعميرات مبتني بر ‍Condition Monitoring، آماده همكاري با آن شرکت معظم می باشد. برخي خدمات قابل ارائه در اين زمينه بشرح زيرمي باشد .